Lego harry potter – lego harry potter na ulicy pokątnej

Dla wielu osób LEGO to nie tylko zabawka, ale także sposób na życie. Wszystko zaczęło się w 1932 roku, kiedy to dziadek Lego – Ole Kirk Christiansen – zaczął produkować drewniane zabawki w swojej rodzinnej gospodarstwie rolnym w Danii. Od tego czasu minęło ponad 80 lat i firma LEGO jest obecna na całym świecie.

Jedną z najbardziej popularnych serii produktów LEGO jest seria Harry’ego Pottera. Wszystkie produkty są oficjalnie licencjonowane przez Warner Bros i są idealnymi prezentami dla fanów książek i filmów o Harrym Potterze.

Seria LEGO Harry Potter obejmuje minifigurki, figurki, zestawy do budowania i wiele innych. Wszystkie produkty są dostępne w sklepie internetowym LEGO oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

, lego harry potter i kamień filozoficzny, lego harry potter i czara ognia

, lego harry potter i więzień azkabanu

Lego Harry Potter i kamień filozoficzny to film fantasy z 2002 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Jest to pierwsza część filmowej sagi o Harrym Potterze, na podstawie bestsellerowych powieści J. K. Rowling. Film opowiada historię 11-letniego chłopca, który dowiaduje się o swoim magicznym pochodzeniu i przybywa do Świata Czarodziejów, by rozpocząć naukę w Hogwarcie.

Lego Harry Potter i czara ognia to film fantasy z 2005 roku w reżyserii Mike’a Newella. Jest to druga część filmowej sagi o Harrym Potterze, na podstawie bestsellerowych powieści J. K. Rowling. Film opowiada historię 14-letniego chłopca, który przygotowuje się do V Mistrzostw Świata Czarodziejów w Quidditchu oraz staje oko w oko z tajemniczym łowcą dusz.

Lego Harry Potter i więzień azkabanu to film fantasy z 2004 roku w reżyserii Alfonso Cuaróna. Jest to trzecia część filmowej sagi o Harrym Potterze, na podstawie bestsellerowych powieści J. K. Rowling. Film opowiada historię 15-letniego chłopca, który musi powstrzymać ucieczkę przedziwnego więźnia z Azkabanu oraz zmierzyć się ze swoimi demonami.